Printerite, koopiamasinate remont ja hooldus – konsultatsioonid

Hooldus

Optimaalne hoolduspakett – sobib ideaalselt Teie printeritele ja koopiamasinatele. Fikseeritud kuutasu eest pakub Midesko OÜ bürooseadmete pidevat hooldust, mis hõlmab kõiki hooldus- ja remonditöid. Te ei pea enam tegelema seadmete hooldusega ega liialt muretsema. Midesko OÜ spetsialistid on oma ala professionaalid.

Loe lisa
oppebanner
img_office_consulting_360x175px

Konsultatsioonid

Mida tähendaks sinu ärile jätkusuutlik täiustamine protsessides, töövoos ning maksuvuses? Ja Teile isiklikult? Develop mitte ei paku ainult individuaalset konsultatsiooni kuid ka paindlikku allalaadimiskeskust kust sa leiad driverid, manuaalid, tarkvara ja palju muud. Tegelikult, kõike mida sul on vaja, et olla ajakohane ja optimeerida enda äri.

Loe lisa

Andmete turvalisus

Tänapäeva äris firma andmed peavad läbima mitmeid erinevaid andmete kiireteid.
Need erinevad kiireteed pakuvad palju võimalusi digitaalseks rünnakuks häkkerite ning viiruste poolt. Hea on omada anti-viirus tarkvara, võrgu administraatoreid ning teisi tööriistu mis aitavad turvata sinu keskkonda. Kuidas on sinu digitaalse kontorisüsteemiga? Kas sa oled turvanud enda multifunktsionaalse süsteemi sama hästi kui oma arvuti?

Loe lisa
img_data_security_360x175px
ineo_navigator_360x175_01

Ineo navigaator

Saa kiire ülevaade erinevatest funktsioonidest oma ineo seadmes koos võrgus õppimissessioonidega – koguaeg ja igalpool.

Loe lisa

Miks Midesko OÜ soovitab kõikidele oma klientidele täishoolduslepingut?

 

Lepingu olulisemad põhimõtted

 

Täishooldusleping tähendab Teie kontoritehnika täielikku hooldust ning varuosade ja materjalidega varustamist. Arveldamine toimub üks kord kuus vastavalt tehtud koopiate/trükiste arvule. See hõlmab ka seadmetele antud garantiid, mis kehtib lepingu kogu kehtivusaja jooksul.

 

Kontorieadmete täielik tehniline hooldus tähendab seda, et Midesko OÜ spetsialistid teostavad seadmete remonti, seadistamist, puhastust, katkiste või kulunud osade õigeaegset vahetamist ja kulumaterjalidega varustamist. Kui Te olete valinud “kopeerimise ja printimise” või “kopeerimise ja/või printimise võrgus” tüüpi lepingu, siis teostatakse ka töökoha arvutitesse installeeritud Develop tarkvara hooldust.

 

Osutatud teenus(t)e eest tasub klient igakuiselt. Jooksval kuul tehtud koopiate/trükiste arvu võite teatada interneti (e-posti?) teel ……………

 

Maksmisele minev summa sõltub valmistatud koopiate/trükiste arvust ja nende hinnast, mille sisse on arvestatud nii tehnilise kui ka tarkvara hoolduse kulud.

 

Teil ei pea enam tegema väljaminekuid:

* kulumaterjalide (toonerid, kandur, fotojuht/ilmutusblokk) ostmiseks;
* tagavaraosade ostmiseks;
* tehniku/spetsialisti töö ja transpordikulude, nõuannete ja telefoni teel saadud abi eest tasumiseks.

 

Muud täishoolduse eelised:

* Kopeerimis-printimistööde kulutused jagunevad ühtlaselt aasta peale ning neid on lihtne planeerida ja arvestada.
* Teid ei taba ebameeldivad üllatused, kui tuleb ootamatult leida lisavahendeid seadme rikki läinud sõlme remondiks.
* Kogu lepingu kehtivuse jooksul antakse seadmele täielik garantii.
* Seadme pidev ja asjatundlik teeenindamine tagab koopiate/trükiste kvaliteedi ja seadme vähima seisakuaja.
* Kulumaterjalid ja osad vahetatakse välja õigel ajal, ootamata nende amortiseerumist.

 

Midesko OÜ soovib kindlustada tema poolt müüdud tehnika täieliku ja kvaliteetse töö ning rakendab klientidele, kes on sõlminud täishoolduslepingu, mõningate seadmete ostmisel erisoodustusi.

Aga Teie kulude struktuur?

Hangete kulud, finantseerimise ja hoolduskulud, remondikulud, tarbekaupade maksumus, halduskulud ja palju muud. Kas sul on ikka ülevaade kuludest oma koopiamasinatest, printeritest, skanneritest ja faksi süsteemidest? Vastavalt uuringule Konjunktuuriinstituudi Gartneri poolt, materjali hulk trükitud ettevõtetes on kahekordistunud viimase kümne aasta jooksul. Kuid ainult 20 protsenti kõigist ettevõtetest teavad täpselt, kui suured on nende tegelikud trükkimise kulud.

 

Jälgi oma kulutusi!

Tänu täiustatud analüüsi mõistele suudame me tabada optimeerise potentsiaali teie ettevõtte kulude struktuuri ja töö kohta. Alates üksikasjalikust analüüsist kuni rätsepa tehtud lahendusteni toodetud spetsiaalselt sinu vajaduste jaoks: me toimime täielikus kooskõlas teie individuaalsete vajadustega ning toetame teid asjakohaste meetmete arendamisel.

 

Saa kasu meie analüüsi kontseptist!

Me pakume teile kiiret ja lihtsat meetodit, et saada esimene mulje oma ligikaudsest tegelikest kuludest. Meie kogemus on näidanud, et Developi analüüsi kontseptsioon pakub võimalikku kokkuhoidu kuni 18%. Tee, mis on väärt tallamist.
Võta meiega ühendust. Me jagame hea meelega teile informatsiooni personaalse konsultatsiooniga, ilma kohustusteta.

Tellige tasuta analüüs

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Turvastandardid, millele võid loota

Peaaegu iga töö protsess ning töökorraldus algab, lõpeb või on muud moodi seotud sinu multifunktsionaalse kontoriseadmega. Väga palju teie firma andmest käib läbi teie multifunktsionaalse süsteemi. See on põhjus, miks multifunktsionaalne kontorisüsteem kui põhielement teie firma töökorralduses peab vastu pidama jätkuvatele ohtudele turvalisuses.

 

Meie laiaulatuslik turvalisuse süsteemi standard ja valikud moodustavad võimsa allika mille professionaalsed lahendused võivad põhineda: lahendused mõlemale, tuvastada ja vältida turvalisuse rikkumisi ja vältida järelmõjusid rahanduslikest ja/või reputatsiooni kahjustamisega ettevõttes ja ka eraisiku tasandil.

 

Developi süsteemid on sertifitseeritud peaaegu eranditult vastavalt ühistele kriteeriumi /ISO 15408 EAL3 standartitele. Need on ainsad rahvusvaheliselt tunnustatud standardid IT-turvalisuse testimiseks digitaalsete kontoriseadmetele. Printerid, koopiamasinad ja tarkvara vastab ISO 15408 nõuetele. ISO 15408 sertifikatsioon on läbinud range turvalisuse hindamise ja on võimeline rahuldama ja pakkuma sellist turvalisuse taset, mis arukat äritegevust otsiv firma vajab.

 

Lugege lähemalt meie turvalisuse standarditest meie andmete turvalisuse brošüürist või võta meiega otse ühendust.

[contact-form-7 404 "Not Found"]