OÜ Midesko – ametlik Develop printerite maaletooja ja teenindaja Eestis

OÜ Midesko on varsti juba viisteist aastat Eesti turul tegutsenud kontoritehnika müügi- ja hooldusfirma, kes pakub jätkuvalt kvaliteetseid seadmeid ning innovaatilisi lahendusi, mis aitavad muuta töö kontoris mugavaks ja ökonoomseks.

1992. aastal, kui Midesko tutvustas esimest korda Minolta tooteid, mis olid tolle aja kohta väga kõrgetasemelised.

Alates aastast 2005 on OÜ Midesko Saksa firma Develop GmbH ametlik esindaja Balti Riikides. Meie pakume firmadele täiesti uut lähenemist dokumenditöötlusprotsessidele ning kogu kontoritehnikapargi haldusele.

img_news_360x175px

Müügiesindus Tallinnas ja tehniline tugi/hooldus/partnerid üle Eesti.

Aadress: Paavli 5, 10412 Tallinn vaata kaardil
Tel.: +372 65 000 62
Faks: +372 65 000 72
Tööaeg: E-R 9.00 – 18.00
E-mail: info@midesko.ee

Kes me oleme

Me oleme suunanäitajad ja anname julge ja loomingulise panuse tulevaste kontorite kommunikatsioonide kujundamisele. Meie nõuanded ei põhine ainult kitsastel analüüsidel ja soovitustel – me arvestame kliendi vajaduste ja disainisoovidega kontori kujundamisel ning vajaliku tehnika soetamisel. Meie põhieesmärk on tõsta teie tööproduktiivsust.

Mille peale võib loota

Iga ettevõte seisab vastamisi erinevate väljakutsetega. Igal ettevõttel on erinevad vajadused. Teie dokumentide koostamise ja haldamise nõuded on otsustavaks faktoriks meile – ükskõik, kas Te olete alustav firma, väikefirma või keskmise suurusega ettevõte. Developi tooted ja tarkvara pakub sulle mitmesuguseid võimalusi, et suurendada oma tootlikkust ning teha sinu igapäevast tööd lihtsamaks.

Kuidas meid leida

Meie ulatuslik müügivõrgustik ulatub 60 riiki kindlustades kiire ja korrektse tootlikuse üle maailma. Rohkem kui 300 ametlikku edasimüüjat garanteerivad üleriigilise tuntuse Saksamaal. Meie heaks töötab rohkem kui 27 000 inimest.

Täna
DEVELOP pakub suurel valikul multifunktsionaalseid seadmeid. Kõik need on kasutatavad sama lihtsalt nagu tahvelarvuti või telefon. Mis veel, DEVELOP seadmed on loodud selleks, et Sinu kontoritöö oleks lihtsam ja kiirem.Töötame DEVELOP peakontoris igapäevaselt selle nimel, et meie klientide vajadusi rahuldades suudaksime töökiirust- ja korrektsust tõsta veel enamgi.

2010
DEVELOP on sünonüümiks kõrgkvaliteetsele bürootehnikale ja üks viiest suurimast värviprintimise tarnijast Euroopas. Meie portfoolio – tarkvarast seadmeteni – dokumentide kiiremaks töötlemiseks ja haldamiseks väikestele ja keskmistele ettevõtetele on nr. 1 kogu Euroopas.Meie nõuanded ei põhine ainult kitsastel analüüsidel ja soovitustel – me arvestame kliendi vajaduste ja disainisoovidega kontori kujundamisel ning vajaliku tehnika soetamisel. Meie põhieesmärk on tõsta klientide tööproduktiivsust.

2000
DEVELOP’il on rohkem kui 300 turustajast Saksamaal ning tooteid müüakse 60 riigis üle maailma. Turule tuuakse uus toode koos ineo ja ineo+ seeriaga, mis sisaldab endast suurepärast kvaliteeti taskukohase hinnaga.

90ndad
DEVELOP toob turule maailma esimese digitaalse must-valge koopiamasina. Aasta hiljem tuuakse turule maailma esimene värviline digitaalseade.

80ndad
DEVELOP toob turule maailma väikseima koopiamasina – the DEVELOP 10. Selle turule saabumisega võideti 6 rahvusvahelist auhinda. DEVELOP allkirjastab koostöölepingu Minoltaga ning sellest ajast peale hakatakse tootma väikseid ja keskmise suurusega seadmeid kogu Euroopale.

70ndad
DEVELOP toob turule maailma esimese täisautomaatse koopiamasina. Lisaks liigutakse müügiga US turule.

60ndad
DEVELOP on ainus tootja maailmas, mis pakub riistvara igale protsessile: difusioon, elektrostaatika, dual-spektraal ja printimine.

50ndad
DEVELOP müüb seadmeid 87 riigis. DEVELOP loob esimesed reklaamfotod nende “Blitz” koopiamasina ja “Kombi” jaoks. “Kaks minutit esimese koopiani.”
21. juuni 1948
Dr. Walter Eisbein, Konrad Kral ja Arno Lippinghoff asutasid DEVELOPi. Dr. Walter Eisbein loob esimese koopiamasina “Blitz”.

Ettevõtte sotsiaalne vastutus

Me püüdleme usalduse ja ootuste saavutamise poole ühiskonna poolt täites kohustusi huvirühmadele ja panustades jätkusuutliku ühiskonna realiseerimisele.

Vastavus

Vastavus on suureneva globaalse tähtsusega ja on mõnda aega olnud väga oluline meie jaoks sotsiaalse vastutusega.

Korporatiivne käitumine

Korporatsioonid, lisaks olles majanduslikud üksused mis üritavad kasumit teenida ausa võistluse teel, peaksid olema ka kasulikud ühiskonnale laiemalt.

Meie lähenemine

Me usume, et esimene samm tõhusa kontrolli ja keerulise situatsiooni jaoks peitub aplikatsioonis ”juhtimine põhineb faktidel”. Me võime ainult usaldusväärselt lahendada keskkonnaprobleeme, kui me omandame usaldsväärsed andmed keskkonna olukorra kohta, kui ka kvantitatiivsed mõõtmed ja analüüsi sellega seoses. Me usume, et jäätmete vältimine võib aidata kaitsta keskkonda ning, et see annab majandusliku eelise. Seega me oleme mures tuvastamise ja kõrvaldamise pärast erinevate jäätmeliikidega – sealhulgas tooraine, energia, tegevus ja aeg – seeläbi suurendades oma majanduslikku efektiivsust.

Globaalne keskkonnajuhtimissüsteem

Ettevõtet on tasustatud ISO 14001 sertifikatsiooniga selle kiire ja tõhusa käsitsemise tõttu keskkonnaküsimuste iga toote erineva elu etapiga – alates valikust toorainest ja komponentidest kuni arendamise, tootmise, jaotamise, kasutamise, teeninduse ja hävitamiseni.

CO2 heitkoguste vähendamine

Kuna arvatakse, et CO2 heitkogud mängivad põhilist rolli globaalses soojenemises, nende heitmete vähendamine tähendab olulist eesmärki ülemaailmses keskonnakaitses. Et seda eesmärki saavutada, Develop vähendab energiatarbimist oma toodetel. Üks näide on uus induktsioonkuumutamine tehnoloogia meie seadistaja üksuses hiljutiseima värvilise toote põlvkonna ineo +-ga.

Keskkonnakaitse praktikas

Taaskasutatav disain kõikidele komponentidele
Rakendamine ”Nulljäätmete” põhimõte erinevatele tootmisüksustele
Tarnijate ja tarbekaupade tootmise hindamine ja valik võtab arvesse keskkonnaalaseid kaalutlusi
Ülemaailmne sertifitseerimine vastavalt ISO 14001 ja ISO 9000
Auhinnatud “Energy Star”
Auhinnatud “Blue Angel”

Tarbekaubad

Moto paljudes ettevõtetes tänapäeval on kulude kärpimine, mis kehtib võrdselt suuremahuliste investeeringutega ja tarbekaupadega, nagu näiteks tooner. Tänu sellele, aina rohkemad tootjad, kes pakuvad alternatiivseid tooteid odavamalt või lubavad originaaltoodet väiksema hinnaga on turule sisenenud.

Kuid odav ei tähenda tingimata head. Kui väiksema kvaliteetiga toonerit kasutada, see mitte ainult ei mõju printimiskvaliteedile, kuid samuti juhib parandamatu süsteemi rikkeni. Ühekordne odavam ost võib muutuda kallimaks äriks. Meie selle tõttu toetame develop toonerite müümist.